HairShop.mk

OR LUMINOUS REBOOST MASK (150ml)

950.00 ден

Лесна хидратантна маска која ја храни и регенерира косата.

Категорија: , таг

Опис

Лесна хидратантна маска која ја храни и регенерира структурата на косата, оставајќи ја косата мазна и блескава.
Збогатена со масло од камелија и екстракт од бел чај.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.