HairShop.mk

Oro Therapy Color 9.13 – Very Light Blonde Beige 100ml

670.00 ден

Траjна боjа за коса со 24К злато.

Опис

Професионална долготрајна боја за коса.
Боја за коса без парабени,со 24К микроактивно злато, арган и кератин,
и загарантирана максимална покривност на бели влакна.
Придобивки:
Максимално jа покрива седата коса,
Ја изедначува бојата,
Има висок процент на пигмент за подолготраjни тонови,
Jа остава косата свиленкаво мека и хидрирана,
Може да се употребува на чувствителен скалп,
Осветлува до 4 тонови и
Има деликатна ориентална арома

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.