HairShop.mk

ORO THERAPY DIAMANTE PURO CONDITIONER 1000ml

1,290.00 ден

Keратински кондиционер кој ја потхранува, витализира и и дава беспрекорен сјај на вашата осетлива и стресна коса.

Категорија: , таг

Опис

Keратински кондиционер за осетлива и стресна коса збогатен со арганово масло, дијамант, кератин и микроактивно злато . Идеален за коса изложена на термално механички стрес. Ја потхранува, витализира, и и дава беспрекорен сјај.
Употреба:
После шампонирање се нанесува и се остава да делува 2-3 минути, потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.