HairShop.mk

ORO THERAPY DIAMANTE PURO FLUID 100ml

1,590.00 ден

Регенерирачки флуид за осетлива и стресна коса.

Категорија: , таг

Опис

Регенерирачки флуид за осетлива и стресна коса збогатен со арганово масло, дијамант, кератин, микроактивно злато и УВ филтер збогатен со циперусово масло, формулиран против оксидација додека косата е изложена на термален стрес, надворешните влијанија, и механички стрес. Се нанесува неколку капки на сува или мокра коса, не се плакне, не ја мрси косата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.