HairShop.mk

ORO THERAPY DIAMANTE PURO SHAMPOO 300ml

820.00 ден

Кератински шампон за осетлива и стресна коса, идеален и за осетлив скалп.

Категорија: , таг

Опис

Кератински шампон за осетлива и стресна коса збогатен со арганово масло, дијамант, кератин и микроактивно злато . Ја репарира кутикулата и ја зајакнува косата тонирајќи ја прави отпорна. Идеален е за осетлива коса и осетлив скалп.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.