HairShop.mk

ORO THERAPY ORO PURO FLUID 100ml

1,590.00 ден

Сјаен флуид збогатен со арганово масло, кератин, микроактивно злато, масло од сладок циперус и УВ фактор

Категорија: , таг

Опис

Сјаен флуид збогатен со арганово масло, кератин, микроактивно злато, масло од сладок циперус и УВ фактор. За секој тип на коса.
Брзо и лесно навлегува во косата не ја натежнува, ја прави блескаво здрава, мека, сјајна и лесна. Се нанесува неколку капки на сува или мокра коса, не се плакне, не ја мрси косата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.