HairShop.mk

ORO THERAPY ORO PURO SHAMPOO 300ml

820.00 ден

Oro Puro Шампон за блескава коса со 24к злато, арганово масло и УВ заштита.

Категорија: , таг

Опис

Oro Puro Шампон за блескава коса со 24к злато, арганово масло и УВ заштита.
Збогатен со микроактивно злато, слатко циперусово масло, нежно ја чисти косата правејќи ја мека, лесна и блескава.
Oro Therapy разви иновативни формулации кои комбинираат анти-старосни и осветлувачки својства на златото со антифризните и хранливи својства на аргановото масло.
24К злато ја остава косата брилијантна и полна со сјај, со неверојатна бестежинска акција против старост. Аргановото масло ја штити, осветлува, храни и ја зајакнува косата.
Витаминот Е е моќен антиоксиданс кој помага во борбата против стареењето и ја штити косата од слободни радикали. Дава мекост и волумен на косата што ја прави мазна и лесна за чешлање.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.