HairShop.mk

ORO THERAPY RUBINO PURO FLUID 100ml

1,590.00 ден

Флуид за фарбана и третирана коса со рубин, кератин, микроактивно злато и сончев филтер.

Категорија: , таг

Опис


Флуид за фарбана и третирана коса со рубин, кератин, микроактивно злато и сончев филтер.

Збогатен со арганово масло и Sweet Cyperus, го поправа и зајакнува сјајот на козметичките бои, неговото анти-оксидирачко дејство помага во продолжување на траењето на бојата. Ги измазнува кутикулите, ја обновува структурата, тонот и свиленкаста мекост на хемиски третираната коса.
Употреба: Нанесете неколку капки на влажна или сува коса и стилизирајте по желба. За подобар ефект нанесете директно на сува коса.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.