HairShop.mk

ORO THERAPY RUBINO PURO MASK 300ml

820.00 ден

Маска за фарбана и третирана коса со рубин, кератин и микроактивно злато

Категорија: , таг

Опис

Маска за фарбана и третирана коса со рубин, кератин и микроактивно злато. Ја хидратира и потхранува фарбаната коса.
Збогатена со арганово масло, маската  Oro Therapy Rubino Puro ја храни и ја хидрира косата, ребалансирајќи ја нејзината структура  ја зачувува сјајноста на козметичката боја. Ефикасно ја разгалува косата, правејќи ја сјајна, мека и лесна.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.