HairShop.mk

ORO THERAPY RUBINO PURO SHAMPOO 300ml

820.00 ден

Шампон за фарбана и третирана коса со рубин, кератин и микроактивно злато.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за фарбана и третирана коса со рубин, кератин и микроактивно злато.
Збогатен со арганово масло, нежно ја чисти косата, правејќи ја светкава, мека и лесна.
Го зачува и зајакнува сјајот на козметичката боја, продолжувајќи го времетраењето на бојата , благодарение на ефективното дејство против оксиданс.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.