HairShop.mk

ORO THERAPY ZAFFIRO PURO CONDITIONER 300ml

820.00 ден

Кондиционер кој помага да ја заштитите и потхраните вашата третирана плава и бланширана коса.

Категорија: , таг

Опис

Кондиционер за заштита на третирана плава и бланширана коса. Со својата деликатна формула SLS/SLES free технологија е збогатен со сафир , злато и кератин.
Ја заштитува косата од оксидирачките процеси и слободните радикали, ја потхранува третираната коса и ги неутрализира несаканите жолти ефекти. После шампонирање се нанесува и се остава да делува 2-3 минути, потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.