HairShop.mk

ORO THERAPY ZAFFIRO PURO FLUID 100ml

1,590.00 ден

Zaffiro puro fluid со сафир, микроактивно злато и УВ филтер. Со регенерирачката акција ја заштитува и регенерира косата и ги неутрализира несаканите жолти ефекти.

Категорија: , таг

Опис

Програма за заштита третирана плава и бланширана коса. Со својата деликатна формула SLS/SLES free технологија збогатен со сафир , злато и арганово масло ја заштитува косата од оксидирачките процеси и слободните радикали.
Со Сафир, Микроактивно злато и УВ Филтер. Со регенерирачката акција ја заштитува и регенерира косата и ги неутрализира несаканите жолти ефекти.
Употреба:
Нанесете неколку капки на влажна коса а потоа стилизирајте. За подобар ефект  нанесете директно на сува коса. Брза апсорпција.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.