HairShop.mk

ORO THERAPY ZAFFIRO PURO SHAMPOO 1000ml

1,290.00 ден

Шампон кој ја регенерира плавата коса, истовремено ги неутрализаира жолтилата на косата. Заштитува, Брилијантизира, Регенерира.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за заштита на плави и шатирани коси . Со својата деликатна формула SLS/SLES free технологија. Збогатен со сафир , злато и арганово масло.
Ја заштитува косата од оксидирачките процеси и слободните радикали, ја регенерира и потхранува плавата коса и истовремено ги неутрализира жолтилата на косата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.