HairShop.mk

Orofluido Curly Mousse 300ml

1,300.00 ден

Јака пена за коса, која ги дефинира, зацврстува кадриците.

Категорија: , таг

Опис

Јака пена за коса, која што ги дефинира и зацврстува кадриците.
Ги прави долготрајни и сјајни, витканата и брановидна коса остануваат свиленкасти и мазни без губиток на моќта на цврстина на кадриците.
Пружа термална заштита и има прекрасна Orofluido мирисна нота на килибар.

Пред употреба убаво да се протресе. Се нанесува рамномерно на косата и се продолжува со стилизирање.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.