HairShop.mk

Orofluido Volume Mousse 300ml

1,300.00 ден

Пена за долготраен волумен на косата.

Категорија: , таг

Опис

Пена за коса со средна јачина која што прижа долготраен волумен.
Луксузна лесна пена обогатена со исклучителна мешавина од три фантастични состојки:
масло од арган,
масло од циперус и
ленено масло, кои и пружат на косата долготраен волумен и сјаен завршеток.

Пред употреба добро да се протресе. Рамномерно нанесете на косата и стилизирајте по желба.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.