HairShop.mk

PARLUX 3000 HAIR DRYER

6,200.00 ден

Parlux 3000 професионален фен за коса.

Категорија:

Опис

Parlux 3000 ги има сите веќе добро познати карактеристики на најновата технологија за коса во однос на животот, рамнотежата и ергономскиот дизајн. Реализиран со гума што не се лизга и ергономска рачка за поголема рамнотежа и удобност при употреба.
* 2 брзини
* 3 метарски силен кабел
* 1.810 Watt

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.