HairShop.mk

POMADE 85gr

990.00 ден

Модерна варијанта на гел за зацврстување со средна јачина и висок сјај.

Категорија: , таг

Опис

Зацврстување со средна јачина и висок сјај.
Производот е добарза кадрава коса и претставува модерна варијанта на гел. Се употребува за постигнување на класичен, залижан изглед или за зацврстувањена било кој тип на коса.
Се нанесува мала количина на сува или влажна коса и се стилизира по желба.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.