HairShop.mk

POWER STYLE – ЕКСТРА ЈАК СПРЕЈ ЗА КОСА 750ML

790.00 ден

ЕКСТРА ЈАК СПРЕЈ ЗА КОСА 750ML

Категорија: , таг

Опис

Power Style – Extra strong hair spray 750 ml Екстра јак спреј за коса

Humidity free technology – Нова технологија без влажност за оформување на разни стилови на коса.

Thermo technology – Заштитна технологија од топлина на пеглање, фенирање и други апарати.

Memory technology – За креативни и тренди стилови. Производите со мемори технологија се реактивираат со вода, го одржува долготраен стилот на изработка.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.