HairShop.mk

PRECIOUS NATURE COLORED HAIR SHAMPOO 250ml

540.00 ден

Шампон за боена коса со екстракти од бадеми и ф’стаци.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за боена коса, нежно ја чисти косата и ја зачувува бојата и нејзиниот сјај. Формула збогатена со екстракти од бадеми  и ф’стаци кои даваат антиоксидантски својства  штитат од свелина.
100% природни состојки.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.