HairShop.mk

PRECIOUS NATURE CURLY & WAVY HAIR MASK 200ml

800.00 ден

Маска за виткана и брановидна коса.

Категорија: , таг

Опис

Лесен потхранувачки третман за расчешлување и скротување на косата, кој истовремено ја прави мека и сјајна. Збогатен со лаванда и серум од грозје, одлично ја дефинира косата без да ја натежне и и дава оптимална хидратација.
100% природни состојки, не содржи сулфати, парабени, парафини, минерални масла, синтетички бои и алергени.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 5 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.