HairShop.mk

PRECIOUS NATURE CURLY & WAVY HAIR OIL 100ml

1,350.00 ден

Масло за виткана и брановидна коса.

Категорија: , таг

Опис

Супер лесно масло за расчешлување и контрола на виткана коса. Го намалува времето на сушење и стилизирање на косата. Збогатен со лаванда и серум од грозје, одлично ја дефинира косата без да ја натежне и и дава оптимална хидратација.
100% природни состојки, не содржи сулфати, парабени, парафини, минерални масла, синтетички бои и алергени.
Се нанесува рамномерно по целата должина на сува или влажна коса. Не се измива.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.