HairShop.mk

PRECIOUS NATURE CURLY & WAVY HAIR SHAMPOO 250ml

540.00 ден

Шампон за виткана и брановидна коса.

Категорија: , таг

Опис

Нежно ја чисти косата и дава максимална контрола кај виткана и брановидна коса.
Збогатен со лаванда и серум од грозје, одлично ја дефинира косата без да ја натежне и и дава оптимална хидратација.
100% природни состојки, не содржи сулфати, парабени, парафини, минерални масла, синтетички бои и алергени.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.