HairShop.mk

PRECIOUS NATURE LEAVE -IN SPRAY 125ml

800.00 ден

Leave- In спреј за боена коса.

Категорија: , таг

Опис

Заштитете ја вашата коса од секојдневните стресови.
Формула збогатена со бадемово масло и ф’стаци кои интензивно ја хранат и навлажнуваат косата. Го продолжува интензитетот и брилијантноста, оставајќи ја вашата коса свиленкаста и мазна.
Се нанесува рамномерно по целата должина на влажна коса и се стилизира по желба. Не се измива.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.