HairShop.mk

PRECIOUS NATURE LONG & STRAGHT HAIR OIL 100ml

1,350.00 ден

Прихранувачко масло кое помага за заштита од влага, за расчешлување на косата и дава одличен сјај и ја прави мека како свила.

Категорија: , таг

Опис

Прихранувачко масло кое помага за заштита од влага, за расчешлување на косата и дава одличен сјај и ја прави мека како свила. Го намалува времето на сушење и стилизирање. Збогатен со масло од бодликава круша и екстракт од портокал за мека, блескава и лесна коса. 100% природни состојки, не содржи сулфати, парабени, парафини, минерални масла, синтетички бои и алергени.
Се нанесува рамномерно по целата должина на влажна или сува коса. За поинтензивни ефекти и контрола на волумен, се нанесува на сува коса, се остава да делува 5 минути и се измива.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.