HairShop.mk

PRECIOUS NATURE LONG & STRAIGHT HAIR MASK 200ml

800.00 ден

Маска за измазнување, интензивна контрола и сјај на коса.

Категорија: , таг

Опис

Маска за измазнување, интензивна контрола и сјај на коса.
Збогатена со масло од бодликава круша и екстракт од портокал за мека, блескава и лесна коса. 100% природни состојки, не содржи сулфати, парабени, парафин, минерални масла, синтетички бои и алергени.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.