HairShop.mk

PRECIOUS NATURE THIRSTY HAIR MASK 200ml

800.00 ден

Маска за сува коса која ја враќа влажноста на оптимално ниво

Категорија: , таг

Опис

Маска за сува коса која ја враќа влажноста на оптимално ниво за чистење и обновување на вашата коса. Скапоцениот опсег на природа е одлободен од сулфати, парабени, парафини, минерални масла, синтетички бои и алергени.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.