HairShop.mk

PRECISION BLEND SHAMPOO 250ml

800.00 ден

Шампон кој го чисти скалпот и го контролира измивањето на бојата.

Категорија: , таг

Опис

Го чисти скалпот и го контролира измивањето на бојата.
Шампон со долготраен ефект. Содржи амино киселини и УВ филтри и истовремено ја штити бојата на косата, ја чисти и ја кондиционира косата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.