HairShop.mk

PRECISION SHAVE GEL 150ml

850.00 ден

Транспарентен гел за бричење кој не прави пена и кој е специјално формулиран за прецизно бричење на нормална или потенка брада.

Категорија: , таг

Опис

Транспарентен гел за бричење кој не прави пена и кој е специјално формулиран за прецизно бричење на нормална или потенка брада. Овозможува темелно, брзо и чисто бричење. Ја смирува кожата и помага во спречување на иритација. Идеален за чуствителна кожа.
Се навлажнува лицето со топла вода, потоа се нанесува тенок слој од гелот и се бричи како и обично.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.