HairShop.mk

PROYOU ANTI-HAIR LOSS SHAMPOO (350ml)

950.00 ден 680.00 ден
-28%

Шампон против опаѓање на косата 350мл

Категорија: ,

Опис

Шампон против опаѓање на косата. Наменет е за коса која е слаба и има алопеција. Го продолжува животот на косата, го зајакнува влакното и ја одржува косата здрава со што го забрзува и нејзиниот раст.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.