HairShop.mk

PROYOU ANTI-HAIR LOSS TREATMENT (12х6ml)

1,500.00 ден

Мултиактивен лосион против опаѓање во ампули 12х6мл

Категорија: ,

Опис

Мултиактивен лосион во ампули кој:
– спречува прерано опаѓање на косата,
– дава јачина и
– волумен на косата.

Содржи тројна контрола на опаѓање на косата:
* ја опоравуаваат,
* ја регенерираат и
* ја појачуваат внатрешната структура на влакното.

Обезбедува:
* здрав и интензивен раст на косата.
* стимулира микроциркулација во крвта,
* го контролира и го спречува претераното мастење на косата.

И најбитно безбедува енергија, влажност и ја нормализираат PH вредноста на кожата на главата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.