HairShop.mk

PROYOU COLOR SHAMPOO (350ml)

820.00 ден 680.00 ден
-17%

Шампон за фарбана коса 350мл

Категорија: ,

Опис

Шампон за фарбана коса кој ја штити косата од сончевата радијација и спречува измивање на бојата. Регенеративните компоненти ја одржуваат бојата интензивна и ја обновуваат структурата на влакното.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.