HairShop.mk

PROYOU COLOR TREATMENT (500ml)

1,100.00 ден 990.00 ден
-10%

Маска за фарбана коса 500мл

Категорија: ,

Опис

Маска за фарбана коса. Интензивно ја ревитализира, опоравува и омекнува боената коса. Заштитиниот антиоксиданс делува регенеративно на внатрешноста на влакното и ја прави бојата постојана. Ја враќа јачината, мазноста, флексибилноста и сајот на косата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.