HairShop.mk

PROYOU NUTRITIVE TREATMENT (500ml)

1,100.00 ден

Хранлива и хидратантна маска 500мл

Категорија: ,

Опис

Хранлива и хидратантна маска за сува и дехидрирана коса која го обновува хидролипидниот слој на скалпот, интензивно го храни влакното и и го враќа природниот сјај и влажност на косата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.