HairShop.mk

PROYOU TEXTURE SCRUNCH (350ml)

990.00 ден

БАЛСАМ ЗА ДЕФИНИРАЊЕ НА ЛОКНИ И ТАЛАСИ 350ml

Категорија: , таг

Опис

Дава совршена дефиниција на природните таласи, локните и минивалот. Го зголемува волуменот и сјајот на косата, а истовремено и благо зацврстува. Ја прави косата отпорна на влагата од воздухот. Се нанесува на мокра коса и не се измива.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.