HairShop.mk

PURIFY MASK SCRUB PRE SHAMPOO 250ml

620.00 ден

Скраб маска за пред шампонирање со микрогранули кој го отстрануваат перутот од скалпот.

Категорија: , таг

Опис

Скраб маска со микрогранули кој го отстрануваат перутот од скалпот.
Збогатен со есенцијални масла и минт.
Активни состојки:
Пироктоноламин: ефикасно средство против првут
Рузмарин и екстракт од коприва: чистење на скалпот, регулирање и ребаланс на себум
Комбинација на есенцијални масла од лимон и нане: освежувачки ефект
Бела глина: високо дејство на апсорпција и чистење
Вулкански перлитни микросвери: внимателно ги отстранува остатоците и нечистотиите од скалпот.

 

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.