HairShop.mk

RAPID HAIR BLEACH BLUE 500gr

1,500.00 ден

Бланш за коса со брзо дејство, идеален за осветлување до 7 нијанси.

Категорија: , таг

Опис

Прашок за белење со брзо дејство, идеален за осветлување до 7 нијанси. Лесно и брзо се меша, создава мека крема која не се излива и совршено се зацврстува на косата без да капа или се стврднува. Овозможува реализација на секаков вид техники за избелување. Вистинскиот избор на хидроген (6%,9%,12%) дава гаранција да се постигне посакуваното осветлување на сите природни како и обоени основи. Интензивната и специјалната заштитна формула секогаш дава сигурни резултати во однос на структурата на косата.
Овој син бланш има анти- црвена формула.

 

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.