HairShop.mk

RESPECT SHAMPOO 1000ml

550.00 ден

Шампон кој ја штити и храни косата, почитувајќи ја нејзината природа.

Категорија: , таг

Опис

Шампон со овес и шеа путер, ја штити и храни косата, почитувајќи ја нејзината природа.
Хранлив и хидратантен третман , екстрактите од авена и карите путер ја штитат, негуваат и ја враќаат природната виталност на косата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.