HairShop.mk

REVITALIZING TONER 150ml

980.00 ден

Тонер кој ја смирува и затегнува кожата после бричење.

Категорија: , таг

Опис

Тонер кој што ја смирува и затегнува кожата после бричење.
Ги навлажнува иритираните области и ги затвора порите обезбедувајќи свежина и олеснување.
Збогатен со алое вера, алантоин. ментол и ферман на бацилус (кератолин).
Се нанесува мала количина со нежна масажа на свежо избичена кожа.

 

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.