HairShop.mk

Revlon Magnet Anti-Pollution Daily Shield 200ml

1,090.00 ден

Multiprotecting sistem третман – спреј за коса и скалп.

Категорија: ,

Опис

Multiprotecting sistem третман за коса и скалп.
Придобивки:
Ја заштитува косата од надворешни штетни влијанија,
Помага во борбата против оштетување на УВ зраци и предвемено стареење на косата,
Ги спречува и неутрализира лошите миризби како чад или други загадувачи на косата,
Помага при зачувување на бојата на косата,
Елеминира фриз ефект,
Ја остава косата мека.

Збогатен со:
Аргинин и неутрализатор на мирис.

Се нанесува секојдневно на сува или мокра коса. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.