HairShop.mk

Revlon Magnet Anti-Pollution Micellar Cleanser Shampoo 250ml

790.00 ден

Шампон за нежно чистење на скалпот и косата.

Категорија: ,

Опис

Шампон за нежно чистење на скалпот и косата.
Придобивки:
Отстранува нечистотии и надворешни загадувачи на косата и скалпот,
Ги намалува депозитите на честички на скалпот,
Ги неутрализира негативните ефекти од лошиот квалитет на водата,
Помага при зачувување на бојата на косата,
Помага за зајкнување на влакната,
Ја остава косата мека и сјајна.
Збогатен со:
Екстракт од семе од Моринга и Ментол.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.