HairShop.mk

Revlon Magnet Anti-Pollution Restoring Mask 200ml

1,090.00 ден

Магнетна маска за здрава и чиста коса и чист скалп.

Категорија: ,

Опис

Магнетна маска за здрава и чиста коса и чист скалп.
Придобивки:
Отстранува нечистотии и надворешни загадувачи на косата и скалпот,
Ги намалува депозитите на честички на скалпот,
Ги неутрализира негативните ефекти од лошиот квалитет на водата,
Помага при зачувување на бојата на косата,
Помага за зајкнување на влакната,
Ја остава косата мека и сјајна.
Збогатена со:
Екстракт од семе од Моринга и Ментол.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.