HairShop.mk

RR Line Balancing Greasy Hair Shampoo 500ml

660.00 ден

Ребалансирачки шампон за мрсна коса и мрсен скалп.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за мрсна коса и мрсен скалп.
Го регулира лачењето на себум на скалпот со што спречува несакано претерано мрсење на косата. Формулата збогатена со пченични протеини помага во отсранувањето на себумот од скалпот. Ја остава косата мека, сјајна и здрава.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.