HairShop.mk

RR Line Color 4/0 – Chestnut 100ml

390.00 ден

Професионална трајна боја за коса.

Опис

Професионална боја за коса.
Сосема иновативна формула на крем боја која обезбедува заштита на бојата на косата идолготрајни резултати на конзервација.
Придобивки:
Рамномерно и длабоко ja бои косата,
и дава светлина и сјај,
го зачувува квалитетот на косата по боeње, што се должи на содржината на природни состојки:
екстракт од маслинки и
хидролизиран пченкарен скроб.
Широката палета на нијанси вклучува и серија на коректори за безбедни, подеднакви и сигурни перформанси кои ја прават косата да изгледа здраво и полна со сјај.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.