HairShop.mk

SAKURA RESTORATIVE MASK 1000ml

1,490.00 ден

Маска за хидратација и нега на сува и кршлива коса.

Категорија: , таг

Опис

Маска збогатена со екстракт од косата, нуди пријатно чувство на виталност и длабинска хидратација. Содржи 96% природни состојки. Ја остава косата мека, сјајна, здрава, хидрирана и свиленкаста на допир. Ја враќа виталноста на сува и кршлива коса, стимулира раст на косата, го олеснува чешлањето на косата и го хидрира скалпот.
Се нанесува пред шампонирање на скалпот, и после шампонирање по должината на косата. Се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.