HairShop.mk

SAKURA RESTORATIVE SET 3 во 1

2,430.00 ден 2,070.00 ден
-15%

SAKURA RESTORATIVE SET 3 во 1

Идеален за сува и оштетена коса

100% Веган

99% природни состојки

Категорија: , таг

Опис

Регенерирачки и хидрирачки шампон 300ml.
Збогатен со екстракт од цреша, а чисти, храни и хидрира косата, нудејќи пријатно чувство за виталност на скалпот и врвовите.
Содржи 99% природни состојки.
Ја остава косата регенерирана, здрава, сјајна, лесна и мека на допир.

Маска 250ml збогатена со екстракт од косата, нуди пријатно чувство на виталност и длабинска хидратација. Содржи 96% природни состојки. Ја остава косата мека, сјајна, здрава, хидрирана и свиленкаста на допир. Ја враќа виталноста на сува и кршлива коса, стимулира раст на косата, го олеснува чешлањето на косата и го хидрира скалпот.
Се нанесува пред шампонирање на скалпот, и после шампонирање по должината на косата. Се плакне.

Луксузно масло 50ml за моментален сјај на косата.
Збогатено со екстракт од цвет од цреша. Ја остава косата инстант сјајна, мека, лесна и свиленкаста на допир.
Идеално масло за сите типови коса!Употреба: Се нанесуваат неколку капки на сува или влажна коса. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.