HairShop.mk

SAKURA RESTORATIVE SHAMPOO 300ml

750.00 ден

Регенерирачки шампон кој ја хидрира и негува  косата.

Категорија: , таг

Опис

Регенерирачки и хидрирачки шампон.
Збогатен со екстракт од цреша, а чисти, храни и хидрира косата, нудејќи пријатно чувство за виталност на скалпот и врвовите.
Содржи 99% природни состојки.
Ја остава косата регенерирана, здрава, сјајна, лесна и мека на допир.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.