HairShop.mk

SEA FORCE SHAMPOO 300ml

680.00 ден

Шампон кој го спречува опаѓањето на косата и истовремено ја штити од надворешни штетни влијанија.

Категорија: , таг

Опис

Комплексниот шампон е производ кој спречува опаѓање на косата.
Содржи состојки базирани на океанот и екстракт од микроалги. Може да ја заштити косата од надворешни штетни влијанија. Ја храни косата, и ја зајакнува природната структура на косата со амино керамиди.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.