HairShop.mk

SEMI DI LINO CRISTALLI DI SETA 45ml

1,000.00 ден

Двофазен серум за исклучително мазна, кадифена коса.

Категорија: , таг

Опис

Двофазен серум за исклучително мазна, кадифена коса.
Овој двофазен серум е направен со хидратантни, зајакнувачки и заштитни својства за да се добие постепено ослободување на активни состојки за извонреден, долготраен сјај. Го намалува губењето на интензитетот на бојата и формира макро-молекуларна структура за заштита на влакното на косата од загадувачи и тешки метали. Богат со текстура и свеж зелен цветен мирис.
Пред употреба се протресува и се нанесува неколку капки на сува или влажна коса. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.