HairShop.mk

SEMI DI LINO CRISTALLI LIQUIDI THE ORIGINAL 30ml

630.00 ден

Серум- течни кристали за моментално осветлување на сите типови коса.

Категорија: , таг

Опис

Серум- течни кристали за моментално осветлување на сите типови коса. Скапоцена течност за убавина која ја остава косата веднаш сјајна, свиленкаста и мека. Маслото работи за да ги заштити влакната на косата од надворешни агресии со создавање лесен и еластичен филм за да ја заштити косата од влажност. Видливи резултати и по првата употреба на серумот.
Се нанесува неколку капки на сува или влажна коса. Не се плакне

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.