HairShop.mk

SEMI DI LINO DIAMOND ILLUMINATING MASK 200ml

920.00 ден 460.00 ден
-50%

Интензивен третман за кохезија на кутикулата.

Категорија: , таг

Опис

Маска за нормална коса. Интензивен третман за кохезија на кутикулата.
Ја прави косата мека, лесна и супер сјајна.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава3-5 минути да делува и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.